Ø NAS

Oberża

Pod Kudłatym Aniołem
gøścinnie ød 2012

Bieszczady to wciąż niesamowita kraina. Pasma połonin poprzeplatane szlakami, piękne górskie potoki i ogromny kawałek historii ukryty w dolinach starych wsi.

Cisna jest dobrym miejscem wypadowym dla lubiących wędrówki górskie. Stokówki leśne idealnie nadają się na przejażdżki rowerowe. Latem odbywają się tu liczne festiwale piosenek górskich, folkowych, bluesowych.

Dla najmłodszych atrakcji też nie zabraknie. Od maja do października kursuje kolejka wąskotorowa, a parę kilometrów za Cisną działa leśne mini zoo.

Zimą 15 km od naszego pensjonatu działa wyciąg narciarski. Miłośnicy nart biegowych również znajdą coś dla siebie. Wiosna i jesień w Bieszczadach potrafią zachwycić niejednego… bo przecież w Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca.

Gospodarzami pensjonatu „Pod Kudłatym Aniołem” są Anna i Barnaba Obst.

Warto wiedzieć

Regulamin obiektu

Rezerwacje

Rezerwacji dokonać można poprzez niniejszą stronę, telefonicznie lub e-mailowo. Warunkiem przyjęcia i potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% szacowanej ceny pobytu w ciągu 5 dni roboczych. Prosimy o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania zamówionego pobytu, Gościom nie przysługuje zwrot ani obniżenie ceny.

Przyjazd

Gości zapraszamy do Oberży od godziny 15:00. Ze względu na przepisy meldunkowe poprosimy Państwa o wypełnienie kart pobytowych i podanie pełnych danych, w tym numeru dowodu osobistego lub paszportu. Formalności związanych z meldunkiem i uregulowaniem opłaty za pobyt dokonujemy w dniu przyjazdu. Płatności przyjmujemy gotówką lub kartą. Osoby chcące otrzymać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury na etapie rezerwacji.

Wyjazd

Prosimy o umożliwienie przygotowania pokoi dla następnych Gości i udostępnienie ich do sprzątania do godziny 11:00. Osoby planujące wyjazd później prosimy o wcześniejsze uzgodnienie tego z Gospodarzami Pensjonatu. W przypadku przedłużenia pobytu bez wcześniejszego potwierdzenia przez Gospodarza Pensjonatu Goście zostaną obciążeni kosztami kolejnej doby pobytu. Nie skracamy rezerwacji po rozpoczęciu pobytu. W przypadku skrócenia zarezerwowanego pobytu po przyjeździe obowiązuje opłata za cały czas rezerwacji.

Cisza w nocy

Ponieważ przyjechaliście Państwo odpocząć, w Pensjoncie obowiązuje cisza w godzinach 23.00-7.00. Prosimy o uszanowanie spokoju innych Gości.

Zwierzęta

Akceptujemy. Obowiazuje jednorazowa opłata 35 zł za zwierzaka.

Palenie tytoniu

We wszystkich pomieszczeniach Pensjonatu obowiązuje zakaz palenia.

Śniadania

Na śniadania zapraszamy od godziny 8:00 do 10:00. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie składające się z sera, wędliny, masła, warzyw, dżemu, pieczywa, herbaty bądź kawy. Do każdego śniadania serwujemy dodatkowo jajecznicę, parówki, naleśniki albo racuchy. Istnieje możliwość wykupienia suchego prowiantu na górską wędrówkę – prosimy o zgłoszenie dzień wcześniej do godziny 20:00.

Restauracja i bar

Restauracja i bar znajdują się poniżej pensjonatu. Czynne są codziennie w godzinach uzależnionych od pory roku. W sezonie działa od 8:00 do 22:00. Poza sezonem od 13:00 do 20:00.

Plac zabaw

Goście korzystają z placu zabaw na własną odpowiedzialność. Dzieci mogą korzystać z tych urządzeń wyłącznie pod opieką dorosłych. Gospodarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za korzystanie z urządzeń i wynikłe z tego skutki i/lub urazy.

Ewentualne szkody

Nasi Goście odpowiadają za spowodowane szkody i zniszczenia.

pobierana w imieniu gminy

Opłata klimatyczna

Opłata klimatyczna (obowiązkowy miejscowy podatek) wynosi obecnie 1,60 zł za osobę za noc

Rzeczy pozostawione

Przedmioty osobistego użytku pozostawione w Pensjonacie przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt, na wskazany adres.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację zasad rezerwacji i pobytu w Oberży „Pod Kudłatym Aniołem”.

Your cart is empty.

0 in cart
Close